Rodinný dom

#257

- predaný
úžitková plocha: 96,84 m2
zastavaná plocha domu: 121,20 m2
vonkajšia terasa: 16,50 m2
parkovisko pred domom: 33,50 m2
celkové zastavané plochy: 171,20 m2
počet izieb: 4
orientácia obývacej izby: Juh
veľkosť pozemku: 601 m2
cena s DPH: PREDANÝ

VYBAVENIE ZA PRÍPLATOK

I. Štandard: cena na vyžiadanie
II. Štandard s kuchyňou: cena na vyžiadanie
III. Dom na nasťahovanie: cena na vyžiadanie

exteriérové žalúzie, príprava pre klimatizáciu a samotná klimatizácia: cena podľa špecifikácie klienta

Nepodpivničený jednopodlažný rodinný dom bez obytného podkrovia. Rodinné domy sme pre Vás navrhli tak, aby zabezpečili komfortné bývanie celej Vašej rodine. Premysleným dispozičným riešením sa nám podarilo tri samostatné izby (spálne) a rodinnú kúpeľňu funkčne oddeliť do intímnej zóny, vďaka čomu návštevy v spoločenskej časti domu (v štvrtej izbe) nebudú obmedzovať členov rodiny, ktorí potrebujú pokoj na sústredenú prácu.

Príťažlivý spojený priestor kuchyne s obývačkou a jedálenskou časťou so svojou výmerou vyše 34 m2 predstavuje viac než tretinu celkovej podlahovej plochy domu. To vytvára dokonalé prostredie pre pobyt celej rodiny kde sa môže bezstarostne šíriť smiech a radosť.

Rodinný dom je presvetlený zo všetkých svetových strán. Vstup do domu je od ulice a z obývacej izby je prístupná vonkajšia dláždená terasa. Pred domom  je navrhnutá spevnená dláždená plocha s parkovacími miestami pre dve autá a prístupový chodník z ulice.

Je náročné trafiť sa do vkusu každého klienta. Preto domy predávame ako tzv. “holodom”. T.j. bez nášľapnej vrstvy podláh, bez zariadzovacích predmetov, svietidiel, interiérových dverí, krbovej vložky, žalúzií. Viď vizualizácia nižšie.

Virtuálna prehliadka